פורטל אשכול - איכות חיים במועצה אזורית אשכול, עסקים, חדשות, קהילה, תרבות ופנאי

 

  

הדוא"ל האדום

כתוב לנו

הוסף למועדפים

הפוך לדף הבית אודות ראשי

 

פרסם באתר

שירותי צילום דפוס וגרפיקה קידום בגוגל בניית אתרים

 

 

פורים שמח

פורים שמח מאוד
שמחת בית השובבה, נעורים בנווה אשכול

תרשו לנו להודות. תרשו לנו להגיד תודה. תרשו לנו לברך על זכות ענקים ורשות שניתנה לנו.
להתנדב בנווה אשכול, זו פשוט מתנת ענק.
פורים.
עוד מסיבת "טרנדית" בנווה אשכול. היה קהל. ואיזה קהל היה. היו שם כולם.
ילדים, צעירים, צעירים פחות, בוגרים, אבל איפה היו "הזקנים". אנחנו לא ראינו. זקנים בפירוש לא היו שם!!!!. זקנים? אנחנו היינו הכי זקנים שם.
אז מה היה לנו.
היו צעירי בית ספר ניצני אשכול, חבורה של ילדות יפיפיות, סליחה, וגם כמה בנים, מדהימות ומדהימים שבאו להציג את מגילת אסתר.

היו מתנדבים ותלמידי נופי הבשור, נט"ע נוער טכנולוגי מנופי הבשור, צוות מת"ן כ"א מאופקים, נציגות מחלקת רווחה של המועצה, כולם מחופשים בתחפושות היתוליות חבל על הזמן (אנחנו התחפשנו לדביל וחתיכה), מוסיקה סבבה, ברקע תחנות של משחקים היתוליים. מגשים עם כיבודים כבמסיבות חוג הסילון הסתובבו שם, עמוסים באזני המן ומתיקה לרוב. ריקודים חופשיים וריקודים סלוניים, ריקודי שנות ה- 60.
היה מרגש ביותר להביט ב"ילדי גיל הזהב". מתרוצצים ממשחק למשחק, באולינג, דיג בבריכה גומי (כן, עם מים),  קליעה לסל לחור קטן בלוח עם רשת, השחלת טבעות ועוד..
ילדי גיל הזהב היו פשוט מדהימים, ולא כהפתעה. אנחנו כבר מכירים את זה. הם גילו ספורטיביות, הומור בשפע, "התנדבו" למצלמה ללא היסוס. פשוט זרחו. היתה הילה בפורים הזה בנווה אשכול. היתה בו הילה של שמחת אמת. וואוווו.

מי שלא חשב ככה "שיגיד אני"!!

בהמשך הקטע האומנותי עלו לבמה צעירות (בעיקר) וצעירי ניצני אשכול במחזה מתוק ומקסים – "מגילת אסתר" (הצטערנו שלא הבאנו את הקטנות שלנו..) בניצוחה ובימויה של אורנה נעמתי מקיבוץ רעים, יישר כח.
לבסוף, מסיבת הריקודים שהזכרנו, ערב רב של רוקדים מכל הגילאים – העשרה והעשרים עשרה.., שעטנז של גדלים וצבעים, צעירים עם גדולים ילדים עם זקנים.
היה אמיתי.
ואנחנו מבקשים לסיים ולהוסיף שוב. אנחנו אומרים תודה. תודה לכל ילדי גיל הזהב שנתנו לנו את הכייף האדיר הזה והזכות הגדולה להיות שם.

חג פורים שמח לכווווווו....לם

 

תמונות ממסיבת הפורים בנווה אשכול

צילום: שמואל עצמון
עיצוב ועריכה גרפית לכתבה: לילי עצמון

26.02.10, 11:33 :פורסם
©"כל הזכויות שמורות"